چین راه حل های آب چیلر سازنده

50 Sol راه حل های چیلر آب گرم برای استخر

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: WaterChiller
گواهی: ISO9001
شماره مدل: WCS-005
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 ست
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: جعبه چوبی
زمان تحویل: 30-35 روز پس از واریز
شرایط پرداخت: L / C ، T / T ، D / A ، D / P ، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 100 مجموعه در ماه

اطلاعات تکمیلی

مزیت - فایده - سود - منفعت: راه حل های آب گرم با راندمان بالا نصب و راه اندازی: آزاد
کاربرد: هتل ، آپارتمان ، استخر منبع انرژی: برقی
منبع گرما: منبع هوا مبرد: R134a ، R410a
درجه حرارت: 50-80C مخزن آب SS: در دسترس
برجسته:

راه حل های چیلر 50 Water آب گرم

,

راه حل های چیلر با آب گرم 80 80

توضیحات محصول

چیلر آب داغ محلول خروجی 50-80C درجه آب گرم آب استخر هتل حمام آپارتمان

 

 

مزیت - فایده - سود - منفعت

1 ، صرفه جویی در مصرف انرژی

شکی نیست که بزرگترین مزیت بخاری آب انرژی هوا صرفه جویی در مصرف انرژی است.انرژی گرمای کم دما در هوا از طریق کمپرسور به انرژی گرمایی با دمای بالا تبدیل می شود.براساس همان تولید آب گرم ، در مقایسه با بخاری برقی و بخاری آب ، حداکثر صرفه جویی در انرژی الکتریکی حاصل می شود.هزینه مصرف فقط 1/4 از آبگرمکن برقی است ، در حالی که در مقایسه با بخاری آبگرمکن سنتی ، هزینه مصرفی فقط 1/3 از بخاری آب گازی بدون استفاده از سوخت بنزین است.گرفتن هوا به عنوان بدنه اصلی و صرفه جویی در مصرف انرژی نه تنها می تواند موجب صرفه جویی در هزینه مصرفی افراد شود ، بلکه با بدنه اصلی صرفه جویی در مصرف انرژی در جهان ، که یکی از بزرگترین نکات برجسته بخاری آب انرژی هوا است ، مطابقت دارد.

2 ، راحت

نقطه فروش بخاری آب هوا هوا است و برای محصولات خانگی یکی از اساسی ترین نیازهای مردم استفاده راحت است ، بنابراین راحتی به دومین برجسته بخاری آب هوا تبدیل شده است.از آنجا که مقدار هوا در روزهای سرپوشیده و در فضای باز ، آفتابی و ابری تأثیر نمی گذارد ، در مقایسه با بخاری آب خورشیدی ، بخاری بخاری انرژی هوا بسیار مناسب است.چه در داخل خانه و چه در خارج از منزل نصب شود و چه ابری باشد و آفتابی باشد ، درجه حرارت بالای صفر درجه سانتیگراد است ، می توان از آن استفاده کرد.علاوه بر این ، پس از استفاده از یک جعبه آب ، آبگرمکن انرژی هوا می تواند در کمتر از یک ساعت یک جعبه دیگر آب گرم ایجاد کند ، که در طول روز می تواند توسط یک خانواده استفاده شود.

3 ، ایمنی

در مقایسه با دو نوع بخاری آب ، بخاریهای بخاری انرژی هوا برای تبادل گرما از محیط متوسط ​​استفاده می کنند و از تماس مستقیم بین عناصر گرمایش برقی و آب جلوگیری می کنند و این باعث می شود خطر پنهان نشت برق در بخاری های برقی حل شود.ثانیا ، چون ماده اولیه هوا است ، انفجار گاز یا مسمومیت با گاز در بخاری های گازی از بین می رود.احتمال مسمومیت با گاز باعث راحتی افراد می شود.

4 ، حفاظت از محیط زیست

صرفه جویی در مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست ، مکمل یکدیگر هستند و حفاظت از محیط زیست یکی دیگر از نقاط مثبت بخاری آب انرژی هوا در مزایای صرفه جویی در مصرف انرژی است.اول از همه ، آبگرمکن انرژی هوا از انرژی الکتریکی برای فشرده سازی هوا برای تولید انرژی گرما استفاده می کند و زباله ها و گازهای سمی را تخلیه نمی کند ، که نه تنها ایمن نیست بلکه یک استحمام بدون آلودگی را ایجاد می کند. محیط.ثانیا ، مدت زمان استفاده از آبگرمکن هوا تا 15-20 سال است.عمر بالا نه تنها می تواند هزینه و مشکل تعویض آبگرمکن را کاهش دهد بلکه تولید زباله را به یک معنا کاهش می دهد ، که این یک جنبه مهم حفاظت از محیط زیست است.

تاریخ توسعه

با تحول انقلاب صنعتی ، در آغاز قرن نوزدهم ، علاقه زیادی به این وجود داشت که آیا گرما می تواند از محیط با درجه حرارت پایین تر به محیط با درجه حرارت بالاتر پمپ شود.فیزیکدان انگلیس JP ژول این اصل را پیشنهاد کرد که "با تغییر فشار یک مایع قابل فشرده سازی ، دمای آن می تواند تغییر کند".

با توسعه فناوری پمپ حرارتی ، فناوری های جدیدی از بخاری بخاری انرژی الکترومغناطیسی نیز وجود دارد.تا حدود زیادی ، مضرات بخاری آب پمپ حرارتی را که به دلیل عادی بودن درجه حرارت نمی توان از آن استفاده کرد ، بهبود می بخشد و استفاده کامل از برق را بسیار بهبود می بخشد.باعث قطع آب گرم هنگام استحمام می شود.

 

داده های اصلی

1. مبرد: R22 یا R134a

2. چهار قسمت تبرید: تبخیر کننده ، کمپرسور ، کندانسور و دستگاه پرتاب کننده.3. سه قسمت پایدار: مخزن ذخیره سازی مایع (کمپرسور) ، شیر انبساط (مویرگی) ، خشک کن (رطوبت).

4- یک جوشگیر بزرگ: دریچه چهار طرفه

5. توضیحات: از طریق تئوری تبدیل انرژی سنتی برای دستیابی به راندمان انرژی بالا شکسته شوید.هنگامی که پمپ حرارتی در حال کار است ، محیط کار می تواند انرژی QA ذخیره شده در محیط محیط را در تبخیر کننده جذب کند.در حالی که سیستم شروع به مصرف انرژی می کند ، یعنی کمپرسور QB را مصرف می کند.در همان زمان ، محیط کار QC گرما را به محیط با دمای بالا در کندانسور آزاد می کند.QC = QA + QB.پس از شروع کار کمپرسور سیستم ، انرژی جنبشی مکانیکی به انرژی حرارتی تغییر می کند.QB را وارد کنید و QB + QA را بدست آورید ، و این تنگنا را از بین می برد که تبدیل انرژی سنتی واحد نمی تواند 100٪ راندمان را بدست آورد.استفاده از فناوری پمپ حرارتی نسبت به راندمان انرژی بالاتری دارد.

مشخصه

1. هیچ محدودیتی در شرایط نصب وجود ندارد.

2. استفاده بی خطر است.از آنجا که هیچ قطعه الکتریکی به طور مستقیم با آب در تماس نیست ، خطر نشتی وجود ندارد.

3. صرفه جویی در مصرف انرژی و صرفه جویی در مصرف انرژی.مصرف برق آن فقط 1/4 از بخاری برقی معمولی ، 1/3 بخاری آب گاز و 1/2 بخاری آب خورشیدی است.

معرفی مختصر مرتبط

بخاری داخلی انرژی هوای داخلی

پروفسور تامسون (لرد کلوین) مقاله ای را منتشر کرد و مفهوم ضرب گرما را مطرح کرد.وی برای اولین بار ایده پمپ حرارتی را برای جذب گرمای کم انرژی موجود در هوا توصیف کرد.پس از تبادل گرمای متوسط ​​آبگرمکن انرژی هوا ، آن را درون گاز با دمای بالا فشرده و از طریق سیستم گردش خط لوله آب را گرم می کند.مصرف برق فقط 1/4 از بخاری برقی بود.مدل ابزار از مضرات اتکا به نور خورشید برای جمع آوری گرما و نصب ناخوشایند آبگرمکن خورشیدی جلوگیری می کند.از آنجا که کار بخاری آب انرژی هوا برای مبادله گرما از طریق متوسط ​​است ، برای تماس با آب به عناصر گرمایش الکتریکی احتیاج ندارد ، خطر نشت آبگرمکن برقی وجود ندارد ، خطر انفجار و مسمومیت آبگرمکن گاز وجود ندارد. ، و هیچ آلودگی هوا ناشی از گازهای خروجی گازهای خروجی از بخاری نفت وجود ندارد.

دما ، مصرف آب

مناسب ترین دما برای استحمام 42 است که می تواند برای میانسالان و افراد مسن با 1-2 1-2 کمی بالاتر باشد و میزان مصرف آب برای استحمام حدود 40-50 لیتر در هر فرد است.وان و جکوزی با توجه به ظرفیت تعیین می شوند.

چقدر آب گرم می توان تهیه کرد

از نظر عملکرد و نظریه محصول ، بخاری آب انرژی هوا - بخاری آب پمپ حرارتی خانگی می تواند آب داغ را بطور مداوم و مکرر بسازد.در دمای معمولی ، آب گرم در هر ساعت به شرح زیر تولید می شود (45 ℃ - 55 ℃): بسته به اندازه واحد.

نسبت بهره وری انرژی بالا

بزرگترین مزیت آبگرمکن انرژی هوا این است که دارای هزینه کم مصرف و صرفه جویی در مصرف انرژی مناسب است که دلیل مهمی در انتخاب بخاری آب انرژی هوا برای عموم است.بنابراین لازم است بخاری آب انرژی هوا با راندمان بالای انرژی انتخاب شود.

50 Sol راه حل های چیلر آب گرم برای استخر 0

انتخاب مخزن آب از جنس استنلس استیل
پمپ حرارتی مخزن آب قابل استفاده SS ابعاد آستر مخزن آب (میلی متر) ابعاد مخزن آب (میلی متر)
3HP 1 تن 850x1700 970x1800
2 تن 801080x2100 1281230x2200

 

5HP

2 تن 801080x2100 1281230x2200
3 تن 301230x2270 601360x3270
4 تن 001600x1920 001700x2020

 

 

50 Sol راه حل های چیلر آب گرم برای استخر 150 Sol راه حل های چیلر آب گرم برای استخر 250 Sol راه حل های چیلر آب گرم برای استخر 3

بسته به نیاز شما می توانیم سفارشی سازی کنیم ، اطلاعات بیشتری کسب کنیم و به طور عمیق بحث کنیم ، بهترین راه حل را ارائه می دهیم

جزئیات بیشتر می توانید با شماره تماس بگیرید: +8619124362193 ، Wechat ID Jack2020323.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید